Hakkımızda

Güleryüzlü hizmet20 yıllık Müşteri tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize her daim güleryüz ile müşterilerimizin mutlu huzurlu yarıldıkları bir alışveriş sunmak şirketimizin önceliğidir.

Tabelamızı ilk gördüğünüz andan itibaren aldığınız ürünleri afiyetle yemeniz ağız tadınızın bozulmaması için özenle seçilmiş ürünlerimizi uygun fiyat politikamızdan ödün vermeden her daim hizmet amaçlı odağımızla yıllar boyu gelen tecrübemizle şubelerimize sizleri bekliyoruz.

ÇerezlerGıda da önemli olan tecrübe ile seçilmiş ürünleri ustalıkla kavurmak ve bu lezzeti uzun süre koruyabilmek.Fıstıkhan ailesi olarak özenle seçtiğimiz ürünleri tecrübemizle kavurup her daim taze her daim sıcak olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz..

ŞekerlemeGeleneksel Bir tadımız olan AKİDE şekerimiz şeker pancarından türüne göre tadlandırılmışdır.%100 şeker pancarından el değmeden üretilen akide şekerlerimiz özel ambalajımızda siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. AFİYET OLSUN..

LokumTüm dünyada "turkish delight" olarak bilinen Lokumlarımız geleneksel yöntemler ile üretiyoruz. Şeker pancarı ve türüne göre tatlandırılmış çerezler ile zenginleştirilmiş Lokumlarımız hediyelik kutumuzla misafirliğe giderken hem sohbetinizi hemde ağız tadınızı zenginleştirin.

 

Türk kahvesi Ve ZindeliğiHer gün içilen Türk kahvesi hem sizi zinde tutar hemde sizi bir çok hastalığa kadar korur.


Kahve Hakkında